Basen Polanica Resort & SPA

Chętni popływać w basenie mogą wybrać się do hotelu Polanica Resort & SPA (ul. Górska 2). W obiekcie tym znajduje się dostępny także dla gości spoza hotelu, kryty i pełnowymiarowy basen rekreacyjny z torami pływackimi o długości 25 m i płytszą częścią rekreacyjną, strefą dla dzieci z brodzikiem i dziecięcymi atrakcjami, jacuzzi i saunami (parową, fińską oraz saunarium).

To miejsce idealne do relaksu, zabawy i aktywnego spędzenia wolnego czasu, przez cały rok, tym bardziej, że nie brakuje tu również siłowni, strefy fitness i hali sportowej.

Dodaj opinię

Hotelowy Park Wodny, otwarty dla wszystkich gości - również zewnętrznych. Jego centrum stanowi 25-metrowy basen z 6 torami pływackimi. Obok niego działają niecka rekreacyjna z urządzeniami do hydromasaży i dziecięcy brodzik wypełniony atrakcjami. W obiekcie działają też sauny, jacuzzi, siłownia, kryte boisko wielofunkcyjne - 650 m² powierzchni.

Basen Polanica Resort & SPA adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Polanica Resort & SPA, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Polanica Resort & SPA.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Polanica Resort & SPA. Redakcja serwisu www.polanicazdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 8 zł
    Basen Polanica Resort & SPA cena biletu ulgowego: od 8 zł
  • od 10 zł
    Basen Polanica Resort & SPA cena biletu normalnego: od 10 zł
  • od 24 zł
    Basen Polanica Resort & SPA cena biletu rodzinnego: od 24 zł
  • Grupowy od 8
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Polanica Resort & SPA opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij