Festiwal artystyczny Zdroje Kultury

Nie od dzisiaj wiadomo, że zdrowe ciało gwarantuje zdrowego ducha i … na odwrót. W Polanicy Zdroju, jak przystało na darzone powszechnym uznaniem uzdrowisko, o ducha dba się więc równie przykładnie jak o ciało.

W sezonie urlopowym odbywa się tutaj Międzynarodowy Festiwal Artystyczny Zdroje Kultury czyli cykl ponad 100 imprez kulturalnych i rozrywkowych.

Wydarzenia w ramach festiwalu mają miejsce już od maja, a kończą się dopiero w październiku, więc spędzając urlop w Polanicy (w sezonie letnim), na pewno uda się na coś "załapać".

Dodaj opinię
Festiwal artystyczny Zdroje Kultury adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal artystyczny Zdroje Kultury, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal artystyczny Zdroje Kultury.
  • 57-320 Polanica Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal artystyczny Zdroje Kultury opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij