Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim

Kinomani cenią je sobie bardzo. Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim (sierpień) to impreza kinowa, na której pokazywane są niszowe, aczkolwiek ważne i nader wartościowe filmy, które rzadko kiedy trafiają do komercyjnego obiegu.

Impreza odbywa się zarówno w Kudowie Zdroju, w tamtejszym kinie „Capitol” (ul. Matejki 1), jak i w Polanicy Zdroju.

Pokazywane były na niej m.in. filmy, które powstały w krajach będących niemal potentatami sztuki filmowej m.in. w Chinach, Argentynie, Iranie czy Brazylii. Niestety to produkcje zwykle nieznane europejskiej i amerykańskiej publiczności.

Dodatkową atrakcją imprezy są pokazy plenerowe pereł polskiego kina. Festiwalowi towarzyszą omówienia filmów, dyskusje po projekcjach a także konkursy dla publiczności.

Tekst: Sandra Nejranowska-Białka

Dodaj opinię
Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim.
  • 57-350 Kudowa Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lato Filmowe w Hrabstwie Kłodzkim opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij