Letni tor saneczkowy

O śnieg w zimie bywa coraz trudniej, wszelako sport zimowy można zmienić na… letni, saneczkom zamiast płozów przyprawić kółka, śnieg wymienić na stalową rynnę i hulać na sankach ile dusza zapragnie, nawet w upalne lato.

W Polanicy-Zdrój można to robić na Letnim Torze Saneczkowym „Góralka” (ul. Bystrzycka 24). Tor mierzy sobie ponad 450 m długości. Odważni saneczkarze mogą na nim osiągnąć prędkość sięgającą 40 km/h, mniej odważni mogą ją regulować bezpiecznym, ręcznym hamulcem.

Tor bywa udostępniamy grupom na określony czas, istnieje także możliwość organizacji na nim zawodów z pomiarem czasu. Tor otwarty jest od 15 kwietnia do 15 października

Dodaj opinię

Dzięki tego typu obiektom, śnieg i klasyczne sanie z płozami nie są niezbędne do tego, by cieszyć się dynamicznym zjazdem z górki. Wystarczą odpowiednio położone “rynny” ze stali i odpowiednie wózki z kółkami - tak jak na torze “Góralka”. Polanicka trasa ma powyżej 450 m długości i pozwala rozpędzić się do ok. 40 km/h - wszystko w zupełnie bezpiecznych warunkach.

LINK DO PANORAMY
Letni tor saneczkowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Letni tor saneczkowy, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Letni tor saneczkowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Letni tor saneczkowy. Redakcja serwisu www.polanicazdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Letni tor saneczkowy cena biletu ulgowego: od 5 zł
  • od 6 zł
    Letni tor saneczkowy cena biletu rodzinnego: od 6 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Letni tor saneczkowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij