Międzynarodowy Festiwal TĘCZA POLSKA

Odbywający się w mieście Międzynarodowy Festiwal Spółdzielczych Zespołów Artystycznych Tęcza Polska (październik) stanowi wspaniałą okazję do poznania folkloru Polski i innych krajów Europy, m.in. Białorusi, Czech, Litwy, Węgier.

Jego bohaterami są zespoły folklorystyczne, które prezentują swój dorobek artystyczny na deskach Teatru Zdrojowego. Atrakcją festiwalu jest także wielka parada zespołów na polanickim Deptaku połączona z występami muzycznymi i tanecznymi.

To zdecydowanie najbarwniejsza polanicka impreza, w dodatku jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez w Polsce.

Dodaj opinię
Międzynarodowy Festiwal TĘCZA POLSKA adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Międzynarodowy Festiwal TĘCZA POLSKA, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Międzynarodowy Festiwal TĘCZA POLSKA.
  • 57-320 Polanica Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzynarodowy Festiwal TĘCZA POLSKA opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij