Stajnia Fiakier

Sama nazwa dokładnie zapowiada, czego należy się tutaj spodziewać. Zamiast osiodłanych koni, instruktorów i typowej stadniny - rozbudowanego “garażu” w powozowni, doświadczonych dorożkarzy i przewodników w jednym oraz pięknych, dostojnych zwierząt ułożonych pod zaprzęgi.

Stajnia Fiakier dysponuje czterema pojazdami: elegancką bryczką dla 4 osób oraz trzema powozami turystycznymi - jednym 10-miejscowym i dwoma 20-osobowymi. Są również sanie do zimowych kuligów w pełnej oprawie, z pochodniami, ogniskiem i wystawnym posiłkiem w restauracji należącej do kompleksu.

Z punktu widzenia turystów najważniejsza jest organizacja transportu i zwiedzania najciekawszych atrakcji, jakie czekają w samej Kudowie i jej najbliższych okolicach. Program przejażdżki może obejmować m.in. kaplicę czaszek w Czermnej, słynne sanatorium “Polonia”, ruchomą szopkę, zabytki w pobliskich czeskich miejscowościach, Szlak Ginących Zawodów oraz kilka innych pozycji. Dodatkiem stworzonym specjalnie dla dzieci jest jazda na grzbiecie kucyka.

Dodaj opinię

Wprawny organizator wszelkiej maści wycieczek i przejażdżek po Kudowie-Zdroju i najbliższych okolicach - w tym paru czeskich miastach. Jak wskazuje nazwa nie na końskim grzbiecie, a siedząc wygodnie w eleganckiej dorożce bądź wielomiejscowym powozie turystycznym. Stajnia Fiakier ma w ofercie także kompleksowe kuligi czy jazdę na kucyku dla dzieci.

Stajnia Fiakier adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Fiakier, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Fiakier.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Fiakier opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij