Tor kartingowy

Wyśmienita rozrywka połączona z nauką jazdy oraz odpowiedzialnych zachowań – to oferuje tor kartingowy „Top Cart” w Polanicy-Zdroju. Można tu poczuć się niczym Robert Kubica lub Lewis Hamilton - pościgać się z innymi amatorami prędkości i próbować wykręcać jak najszybsze czasy okrążeń. Nie ma żadnych przeszkód by na polanickim torze cieszyć się spokojną, relaksującą jazdą na 4 kółkach.

Odpowiedzialni za tor stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo – organizatorzy dbają o stan techniczny gokartów, przed każdą jazdą przyszły kierowca jest też szczegółowo informowany o zasadach, jakie panują na obiekcie i korzystać z niego tak, by nie zrobić żadnej krzywdy sobie ani innym. Nie jest konieczne posiadanie licencji kierowcy, by móc skorzystać z toru kartingowego.

Bawić i uczyć się można zarówno samemu, jak i w większym gronie. Istnieje możliwość zarezerwowania toru kartingowego dla grupy lub zorganizowania imprezy okolicznościowej (np. urodziny). Dla grup zorganizowanych przewidziane są zniżki.

Jest to świetne miejsce zarówno dla młodzieży, jak i dla nieco starszych osób. Obiekt jest czynny przez 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00. Mieści się przy ul. Tranzytowej 1 w Polanicy-Zdroju, obok stacji benzynowej.

Dodaj opinię

Komu "zakręci się w głowie" od nadmiaru minerałów uzdrowiskowych wód i czystego górskiego powietrza, może tutaj wrócić do równowagi dzięki rykowi silników, spalinom gokartów oraz zapachowi palonych przez słabszych kierowców gum. W końcu płynna, naprawdę szybka jazda obywa się bez blokowania kół. Tor w Polanicy rzecz jasna posiada stosowne zabezpieczenia.

LINK DO PANORAMY
Tor kartingowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor kartingowy, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor kartingowy.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Tor kartingowy - telefon: +48887043949
  • Ulica
    Tranzytowa 1
    Tor kartingowy mieści się przy ulicy Tranzytowa 1 w Polanicy-Zdrój
  • 57-320 Polanica-Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor kartingowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij