Tyrolkowo w Srebrnej Górze

Zjazd tyrolski to niewątpliwie jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji, jakie mają na stanie parki linowe. Kilkanaście, nawet kilkadziesiąt metrów wysokości, możliwość rozwijania sporych prędkości, do tego zdarzają się fantastyczne widoki… Jeśli zjeżdżającemu nie brakuje odwagi by się rozejrzeć, zamiast intensywnie wpatrywać się w zabezpieczenia i nieuchronnie przybliżającą się platformę.

Funkcjonujące na obrzeżach srebrnogórskiej twierdzy “Tyrolkowo” całkowicie skupia się na dostarczaniu właśnie takich emocji. W tym wyjątkowym parku linowym na spragnionych adrenaliny gości czeka seria 10 zjazdów tyrolskich: jedna treningowo-szkoleniowa oraz 9 podstawowych, liczących łącznie 570 metrów długości. Pojedyncze etapy mieszczą się w przedziale 20-130 metrów.

Wyjątkowo bogato prezentuje się oferta atrakcji, które “Tyrolkowo” przygotowuje dla grup zorganizowanych - głównie szkolnych wycieczek oraz firmowych imprez integracyjnych. Są to m.in. bungee run, labirynt, grupowa skakanka, budowa katapult i kilkanaście innych pozycji.

Dodaj opinię

Park linowy, w którym każda kolejna przeszkoda to zjazd tyrolski. Razem z trasą szkoleniową jest ich tutaj 10. Monotonia w żadnym wypadku nikomu nie grozi - tyrolki zapewniają bardzo dużą dawkę adrenaliny, dodatkowo panoramy z platform w koronach drzew są przy okazji znakomitymi punktami widokowymi. Łączna długość zjazdów w “Tyrolkowie” to niemal 600 metrów.

Tyrolkowo w Srebrnej Górze adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tyrolkowo w Srebrnej Górze, zobacz gdzie w Polanicy-Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tyrolkowo w Srebrnej Górze.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tyrolkowo w Srebrnej Górze opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij